Продавець Tactical Gear Ukraine розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
284 відгуків
ул.Стрыйская 104, Дрогобич, Україна
+380 (95) 901-00-02
Tactical Gear Ukraine

Стрілецькі навушники активні і пасивные, беруші для стрільбища

Ударні вібрації при веденні стрільби впливають на наші органи слуху з кожним пострілом або вибухом. Це вплив особливо істотно в умовах інтенсивних бойових дій, при стрільбі з великокаліберної зброї, і при роботі в закритих приміщеннях. Постійне вплив гучних звуків може викликати ряд негативних наслідків як зниження чутливості слуху, так і появи сторонніх шумів або навіть контузії вуха, а також пошкодження внутрішніх органів.

Вплив ударних вібрацій підступний своїм відкладеним ефектом, коли його негативні наслідки для здоров'я накопичуються і проявляються значно пізніше. Це призвело до хибної думки про те, що можна безперешкодно стріляти цілий день, а навушники незручні при прицілюванні і взагалі "для слабаків". Відкладено погіршення здоров'я згодом пояснюється загальними наслідками участі у бойових діях, і не зв'язується з ігноруванням стрілецьких навушників. І, на жаль, втрачена чутливість слуху не відновлюється.

На щастя, механізм і результати впливу ударних вібрацій давно досліджено, і для усунення цієї загрози розроблено багато засобів для захисту слуху від простих механічних до високотехнологічних «розумних» систем, які оснащені електронними датчиками і вибірково блокують тільки певні шуми для максимального комфорту і продуктивності.

Є кілька основних видів захисту слуху. Це звичайні беруші, протишумові і пасивні навушники, а також технологічні активні навушники. Кожен з них має свої переваги і недоліки, про які розповімо нижче.

Перевагою так звані беруші (earplugs) є їх компактність і невисока вартість. Мініатюрні беруші можна носити з собою завжди і навіть покласти по парі на Кожен комплект уніформи, щоб не залишитися без захисту. У той же час, із-за малого розміру беруші дуже легко втратити, хоча завдяки низькій ціні їх не так вже й шкода втратити. Щоб знизити ризик втрати, і зробити беруші помітними є опції з з'єднувальним шнуром, який поєднує обидві частини. Істотним недоліком дешевих моделей беруші є те, що вони легко випадають з вуха, тому варто брати захисні вкладки у вуха з матеріалу, що легко набуває необхідну форму. Також існує думка, що при використанні такого типу шумоізоляції як беруші, кістки черепа все одно виступають провідниками звуку, і такий вплив теж певною мірою є деструктивним. І, звичайно, беруші блокують або знижують силу абсолютно всіх звуків - від команд інструкторів на стрільбищі і до звуків бою (команди і дії товаришів, рух техніки, дії противника і т. д.). Останнє може призвести до фатальних наслідків у професії військового. Тому рекомендується використовувати беруші тільки в спокійних обставинах, наприклад на стрільбище, де відсутні значні ризики від нестачі комунікації.

Пасивні навушники - так називають звичайні шумозахисні навушники. Вони добре захищають органи слуху, але приглушують всі звуки без розбору, що значно погіршує або навіть унеможливлює сприйняття інформації при роботі в команді. Однак це відмінний варіант для індивідуальних занять на стрільбищі або в критому тире.

Всіх перерахованих вище недоліків позбавлені Активні навушники. Їх безперечна перевага - особлива система придушення шуму, яка приглушує гучні, небезпечні для вуха частоти, але залишає без змін, або навіть підсилює звуки нормального діапазону. Таким чином боєць може прекрасно чути своїх товаришів, звуки бою, а також малопомітні звуки навколишнього середовища (включаючи демаскирующий рух противника).

У той же час, слухова система бійця зберігається в безпеці - в момент, коли гучність досягає критичного числа децибел, звуко - передача блокується.

Певні моделі активних навушників мають аудіо роз'єм, через який їх можна підключити до радіостанції, і виконувати додатково ще і роль гарнітури. Стереозвук в електронних захисних навушниках активних також важливий, адже він дає можливість зрозуміти напрям джерела звуку і дозволяє краще орієнтуватися на слух.

Крім того, деякі навушники є водостійкими, або навіть водонепроникними - суттєва перевага, якщо, звичайно, ви не стріляєте у сонячній Каліфорнії, тим більше використовуєте в польових умовах.

Вибираючи навушники, зверніть увагу на їх профіль - вони повинні бути зручними для носіння із шоломом. Регульоване наголов'я і ергономічна форма чаш значно полегшують використання навушників з різними типами шоломів, і не заважають прицілюванню з прикладом

Якщо вам необхідний якісний захист органів слуху, який не буде заважати виконувати бойове завдання і комунікувати з командою - активні навушники стануть кращим вибором, що збереже продуктивність роботи в групі.

Підводячи підсумок
Активні навушники з шумопоглинання і беруші для зниження рівня шуму, і військові тактичні навушники для стрільби гасять звук пострілу до безпечного і прийнятного, і водночас посилюють голосові частоти та іншої низькорівневий звук. Використовуються як військовими, так і спортсменами стрілецьких видів спорту. В активних навушників передбачена також можливість спільного використання з радіостанцією (стандартне стерео гніздо 3,5 мм)

Придбати сучасні американські армійські військові тактичні навушники для стрільби, полювання і полювання, а також беруші для стрільби в Україні з наступними властивостями:

Зниження звуку до рівня в 20 дБ
Посилення низькорівневих звуків у 20дБ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner