Продавець Tactical Gear Ukraine розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
286 відгуків
ул.Стрыйская 104, Дрогобич, Україна
+380 (95) 901-00-02
Tactical Gear Ukraine

Як вибрати тактичний годинник і його функції

Як вибрати тактичний годинник і його функції

Тактичний годинник можуть зробити набагато більше, ніж просто показати час. Побудований з найсучаснішими матеріалів з десятками вдосконалених функцій, ці години розроблений для забезпечення життєво важливих даних і витримки суворих умов. Щоб знайти правильний тактичний годинник, вам потрібно буде вирішити, які з цих функцій і матеріалів найкраще підходять для того виду діяльності, який, як ви очікуєте, зустріне ваші годинник.

Функції збереження часу,
Як і будь-які годинники, тактичний годинник зможе повідомити вам, час доби. Але функції збереження часу виходять за рамки стандартної конфігурації. Від місяців до мілісекунд тактичні годинник пропонують широкий спектр точних вимірювань часу.

Секундомір
Незалежно від того, чи використовуєте ви його для оцінки пройденої відстані або для синхронізації операцій з іншими членами вашого підрозділу, секундомір є прекрасним інструментом для точного вимірювання пройденого часу. Практично кожен тактичний годинник оснащений секундоміром.

Таймер зворотного відліку
Як і секундомір, таймер зворотного відліку є прекрасним інструментом для координації груп. Таймер зворотного відліку відраховує час від часу, введеної вручну, і подасть звуковий сигнал щоб вказати, коли закінчився відведений час. Таймери зворотного відліку - це відмінний спосіб встановити нагадування або обмежити час, витрачений на виконання різних завдань.

Відображення календаря / дати
Багато тактичних годин оснащені календарем і місцем для відображення поточного дня. Це дозволяє користувачам відстежувати час в більшому масштабі, а не менше кроками, такими як секунди або хвилини. Якщо ви заблукали в лісі або відокремилися від свого підрозділу, ці показники дня і місяця допоможуть вам пам'ятати про поточну дату.

будильник
Особливості функціоналу тактичного годинах і його вибору - 3Тактични годинник дозволяють встановлювати будильники як нагадування про те, коли прокидатися, коли лягати спати, коли є або коли робити зарядку. Особливо військові дотримуються жорсткого, регламентованого графіка, від якого вони не повинні відходити. Установка декількох будильників протягом дня значно полегшує дотримання цього розкладу.

Воєнний час
Тактичні годинники мають опцію використання типової функції перед обідом і після обіду або використання двадцяти чотиригодинного військового часу.

часові пояси
Для людей в польових умовах, в різних країнах, або військових, що дислокуються в інші частини світу, зміна часових поясів означає налаштування годин вручну. Проте якщо у вас є тактичний годинник, вам не потрібно буде його міняти; багато тактичних годин автоматично змінюють свої показники, враховуючи зміну часових поясів. Деякі годинник розпізнають і регулюють до тридцяти п'яти різних часових поясах по всьому світу.

розширені функції
Типовий механічні годинники має годинну стрілку, хвилинну і секундну і може враховувати час протягом двадцяти чотирьох годин. Однак тактичні годинник оснащені поруч вдосконалених функцій і функцій, які можуть надавати життєво важливі дані в надзвичайних і бойових ситуаціях.

компас
Компас може запропонувати життєво важливу орієнтацію у тому випадку, якщо ви заблукаєте в незнайомому місці. Деякі тактичні годинник оснащені цифровим компасом, який забезпечує надзвичайно точний напрям, тоді як інші побудовані з рухомою рамкою навколо циферблата годинника, яка вказує основні напрямки.

Висотомір
Висотомір визначає вашу висоту над рівнем моря, або глибину в метрах. Ця функція особливо корисна для льотчиків і альпіністів. Висотомір також корисний у поєднанні з топографічною картою, щоб допомогти з більшою точністю визначити ваше місце розташування.

Тахиметр
Тахиметр - це інструмент на тактичному годинах, який використовується для визначення швидкості як функції співвідношення часу і пройденої відстані. З допомогою маркування тахиметрив на рамці і положення секундної стрілки від однієї точки на рамці в іншу можна визначити свою швидкість. І навпаки, ви також можете використовувати минулий час і відому швидкість, щоб знайти відстань, пройдену вами.

Барометр
Барометр вимірює зміни тиску повітря, щоб допомогти передбачити короткочасні зміни погоди. Зниження тиску повітря вказує на те, що можливі несприятливі погодні умови, тоді як підвищення сигналізує про гарну погоду. Отримавши цю інформацію, можна провести відповідну підготовку до умов, з якими ви зиткнетесь.

Термометр
Деякі тактичні годинник оснащені термометром, який допоможе вам контролювати різкі перепади температур. Ці показники можуть допомогти вам зрозуміти температурний рейтинг вашого спорядження; якщо ваш спальний мішок працює при -20 ° С, але вам холодно в ньому при -10 ° С, термометр на годиннику може говорити вам, що настав час для іншого спального мішка.

Дані про Місяць
Вдосконалені тактичні години мають можливість вказувати на припливи і відливи на основі місячних даних. Місяць безпосередньо впливає на припливи і відливи на Землі. Знання положення Місяця може допомогти вам знати, коли приплив приходить і приходить, тим самим допомагаючи вам легше орієнтуватися на узбережжі.

Особливості
Тактичні годинник призначені для роботи в суворих умовах. Вони повинні мати можливість протистояти ударам, подряпинам, воді і ряду інших небезпек, надаючи при цьому точну інформацію. На щастя, ці години побудовані з декількома функціями, щоб гарантувати, що вони будуть продовжувати працювати, незалежно від того, з чим вони зіткнуться.

Стійкість до ударів
Сильний сторонній вплив на ваш тактичний годинник неминучий. Незалежно від того, шпурне ви його стукне щось, поки ви його носите, або кинете то на нього, тактичний годинник призначені для того, щоб поглинути ці удари і продовжувати нормально функціонувати. Це стане в нагоді в бою або при природ.

опір магніту
Механічні годинники, виготовлені з металевих деталей, що можуть швидко зіпсуватися під впливом магнітного поля. Навіть тактичні годинник, які зазвичай є цифровими, можуть зіткнутися з відставанням в роботі, коли вони стикаються з магнітом. Щоб протидіяти цьому, багато тактичних годин є магнитостийкимы: вони продовжують нормально функціонувати під впливом сильного магнітного поля.

Стійкість до подряпин
Вся інформація, яку може передавати ваш тактичний годинник, представлена на його дисплеї. Одна неправильно розміщена подряпина може перешкоджати вам чітко бачити час, дату та інші показники. Як результат, тактичні годинник створені для захисту від подряпин, щоб вони могли чітко відображати важливу інформацію на циферблаті годинника.

Водостійкість
Сонячна енергияЗавжды є шанс, що ваші годинник потрапить у воду. Морським спецназівців і глибоководним дайверам спеціально потрібні годинник, які зможуть продовжувати працювати після пірнання на глибину. Тактичні годинник часто розроблені так, щоб бути водостійкими. Деякі можуть навіть продовжувати функціонувати після занурення на глибину більш ніж 200 метрів.

Термін служби батареї тактичних годин може тривати від двох до семи років в залежності від довговічності батареї, яка використовується в годинах. Годинник на сонячних батареях забезпечують ще більш безперебійної роботи. Вони використовують сонячні промені як джерело енергії і, не допускаючи будь-яких інших внутрішніх збоїв, можуть працювати необмежено довго. На додаток до забезпечення душевного спокою, це може мати вирішальне значення в певних довгострокових сценаріїв.

Годинник з радіоуправлінням
Стежачи за тим, точність має велике значення. Атомні годинники використовують мікроскопічні частоти для збереження точного часу в межах наносекунд. Укласти цю технологію в години неможливо, але є спосіб вирішення: багато тактичних годин використовують радіочастоти для посилання на атомні годинники, щоб точно економити час. Годинник розсилає ці радіочастоти кілька разів в день, щоб переконатися, що він все ще правильно економить час на основі атомних годин, з якими він зв'язується.

Використання при слабкому освітленні
Позначення стрілок і цифр на типових наручних годинниках важко побачити в темряві. Проте військовим і мандрівникам все одно потрібно знати час вночі. Як результат, багато тактичних годин побудовані з підсвічуванням для високої видимості, коли темно. Інші моделі оснащені світловими стрілками і маркуванням нумерації для тієї ж мети.

Матеріали
Особливості функціоналу тактичного годинах і його вибору - 8Щоб мати можливість брати участь в суворих умовах бойових дій і місій у польових умовах, тактичні годинник потрібно виготовляти з найбільш складних матеріалів. Ці матеріали можуть витримувати удари, протистояти рідин, протистояти подряпин і багато іншого, забезпечуючи при цьому годинник здибнисттю працювати і далі належним чином. Різні компоненти тактичних годин виготовляються з різних високоякісних матеріалів, які об'єднуються, щоб зробити міцний годинник, які може приймати зовнішній вплив з чого завгодно.

Кожух
Корпус тактичного годин - це частина, в якій розташований дисплей. Він містить всі робочі частини, які дозволяють годинах відображати інформацію, тому його слід виготовляти з особливо міцних матеріалів.

Вуглець
Армований вуглецем корпус міцний і легкий. Це дозволяє користувачеві було зручно рухати рукою і зап'ястям без особливої важливості, зберігаючи при цьому міцність, необхідну для забезпечення функціонування годин.

Нержавіюча сталь
Нержавіюча сталь є більш важким матеріалом, ніж вуглець. Хоча це може призвести до більшої ваги і меншою маневреності корпусу годинника з нержавіючої сталі компенсують це з більш високими захисними можливостями. Тактичні годинник з корпусом з нержавіючої сталі можуть завдавати удару і витримувати удари, не впливаючи при цьому на цілісність годин.

Кришталь
Кристал - це прозорий шматок годин, через який зчитується інформація на дисплеї. Є багато матеріалів, з яких можна виготовити часовий кристал, але два особливо виділяються для використання в тактичних заходах.

Мінеральне скло
Мінеральне скло - це твердий і міцний матеріал. Він протистоїть подряпин і може справлятися з ударами, а не тріскаючись і не руйнуючись при цьому. Це набагато кращий вибір, ніж акрил або пластик, і призначений для того, щоб відповідати строгості використання, з якою обов'язково стикаються тактичні годинник.

Сапфір
Сапфір - один із самих твердих матеріалів, з яких виготовлений циферблат, поступаючись лише алмазу. Ця твердість гарантує, що циферблат сапфірового годин не подряпається, а не потріскається і не зруйнується навіть при жорстоких ударів. Сапфіровий кристал - оптимальний вибір для тактичних годин.

Ремінець
на Зап'ясток - це частина годин, яка обертається навколо зап'ястя і фіксується на місці, дозволяючи користувачеві носити годинник на руці. Зазвичай його закріплюють пряжкою. Багато розкішних ремінців для годинників виготовляються зі шкіри, але це не вдалий варіант для тактичних годин, так як шкіра з часом зношується і підлягає пошкодження водою. Зате тактичні ремінці для годинників зазвичай виготовляються з наступних матеріалів.

Гума
Стійкий до води, гнучкий і легкий каучук - основний матеріал для тактичного ременя для годин. Це чудовий ізолятор, що протистоїть теплу і холоду, щоб забезпечити зручність користувача. До того ж він дуже міцний, і не руйнується під тиском.

Силікон
Силікон - ще один вдалий вибір тактичного ременя для годин. Як і гума, він гнучкий, міцний і легкий. Як і гума, він дуже термостійкий, гарантуючи, що не стане занадто гарячою або дуже холодною на зап'ясті користувача. Він також не завдає шкоди воді і корисний практично в будь-якому середовищи.

Поліуретан (PU)
Поліуретан використовується в ряді інших тактичних засобів від одягу до взуття. Його надзвичайна універсальність і довговічність роблять його ідеальним вибором, серед іншого, для тактичних ремінців наручних годин. Ремінець на тактичних годинах також може бути виготовлений з суміші гуми, силікону та / або поліуретану.

Знайти правильні тактичні годинник - завдання не з легких. Ці години пропонують різні функції і матеріали в своєму складі. Ключ у виборі правильного полягає у визначенні виду діяльності, який ви плануєте робити під час носіння годин, і пошуку годин, що відповідає цим потребам. Ознайомлення з діапазоном функцій, які пропонують ці години, повинно допомогти вам у виборі ідеального тактичного годин, який відповідає вашим потребам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner