Продавець Tactical Gear Ukraine розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
286 відгуків
ул.Стрыйская 104, Дрогобич, Україна
+380 (95) 901-00-02
Tactical Gear Ukraine

Чому вам краще використовувати гладкоствольну рушницю при захисті будинку

Чому вам краще використовувати гладкоствольну рушницю при захисті будинку

Всі типи вогнепальної зброї добре підходять для самозахисту в певних ситуаціях і менш ідеальні у інших. Рушниці, зокрема, мають репутацію ідеального зброї для домашньої оборони, і це, безсумнівно, так, - але вони не настільки досконалі і прості у використанні, як їх іноді зображують.
У цій статті ми описали основні плюси і мінуси рушниць як зброї для домашньої оборони і порівняємо їх з пістолетами та рушницями, що використовуються з тією ж метою.

Рушниці за і проти: Дослідження в екстремальних ситуаціях
Взагалі кажучи, рушниці, як правило, дуже добре справляються з певними речами, а досить погано з іншими. Звичайно, маючи достатню практику, ви можете пом'якшити або усунути майже будь-які недоліки вогнепальної зброї - просто знайте, що вам доведеться витратити значний час і сили, щоб оволодіти мистецтвом тактичної рушниці. На відміну від цього, пістолети та гвинтівки, як правило, легше використовувати для початківців і середніх стрільців, і розрив між їхніми перевагами та недоліками не настільки великий.

Сильні сторони рушниці
Рушниці мають явні переваги перед пістолетами та рушницями в кількох аспектах:

Найвища зупиняє сила: сильний удар 12-го калібру і кулі; тільки найьильши калібри пістолетів і гвинтівок можуть порівнюватися з цим на основі пострілу. Типовий заряд №00 вистрілює дев'ять гранул, кожна з яких вражає ціль приблизно зі швидкістю і потужністю пістолетного .32 калібру АСР. Постріл кількома вражаючими елементами різко збільшує ваші шанси потрапити в життєво важливу область, і кожен елемент створює окрему рану. Дуже мало зловмисників залишаються стояти на ногах після одного вдалого пострілу з рушниці 12 калібру, зарядженого оборонними патронами.
Розкид дробу: в Голлівудських фільмах постріли з рушниць виробляють візерунки розміром з баскетбольний м'яч з відстані лише кілька метрів, а іноді навіть вражають кілька цілей одним пострілом. І правда дріб з дробовика поширюється, і це може бути тактичною перевагою на короткій відстані, але масштаби поширення часто сильно перебільшені. З відстані від п'яти до тридцяти метрів, ви можете очікувати розкид приблизно 2,5 см на метр з більшістю патронів 12 калібру. Отже, на п'ятнадцять метрів розподіл складе близько 38см - приблизно ширина тулуба нападника.

Фактор залякування: Будь-який викладач по самообороні або співробітник правоохоронних органів, скаже вам, що найкращим рішенням є те, при якому зловмисник затримується у вашому домі з незначним навіть взагалі бути відсутнім опором. Крім очевидних побоювань щодо безпеки захисника, різниця між ненасильницької резолюції та рішення, коли хтось постраждав або вбитий, - це часто різниця між проведенням декількох годин в поліцейському відділенні проти 18 місяців у судах. Рушниці також мають певний фактор залякування. Деякі дослідження показують, що злочинці здаються або частіше тікають, коли знають, що їх майбутня жертва має рушницю.

Чому вам краще використовувати гладкоствольну рушницю при захисті будинку - 7
Низьке проникнення Порівняно з патронами до пістолетів і гвинтівок, гранули з дробовика, як правило, мають меншу проникаючу дію. Незважаючи на те, що вони рухаються швидше, ніж більшість патронів, вони сферичні на відміну від конічних, що значно зменшує їх здатність проникати. Тим не менш, посилені патрони більш ніж здатні пройти крізь стіни вашого будинку і вразити невинних присутніх, тому важливо грамотно вибирати свої патрони для самооборони. В ході кількох досліджень було встановлено, що патрон №4 є досить потужним, щоб зупинити більшість зловмисників одним пострілом, і в той же час значно менше шансів проникнути через стіну будинку, ніж патрони №00.

Переривни перезарядки: з пістолетами та рушницями перезарядка створює момент затримання в обороні - хоч і короткий - коли ви в патроннику тільки один патрон і готові до стрільби. Деякі такі вогнепальні одиниці мають (можливо, непотрібний) механізм безпеки, заважає стріляти з пістолета без вставленого магазину, залишаючи вас беззахисними при перезарядки. Навпаки, рушницю можна дозаряджати, коли у вас є вільна хвилина, не залишаючи зброю в змозі не в змозі вистрілити.

Слабкі сторони рушниці
Незважаючи на свої чудові наступальні можливості, рушниці мають деякі суттєві недоліки:
Важко маневрувати в приміщенні: згідно з законодавством, рушниці повинні мати велику мінімальну довжину ствола, що робить їх набагато важче в спритному маневруванні в коридорах або за кутами. Регулярна тренування по техніці домашньої оборони з довгою рушницею може дещо злагодити даний момент.

Повільна атака декількох цілей: більшість рушниць мають ручне перезарядження, що призводить до досить великих затримок між пострілами. Це може бути справжньою проблемою, якщо у ваш будинок вторгнуться численні нападників. Ви можете оволодіти мистецтвом стрільби з помпової рушниці дуже швидко і точно, але для цього потрібна значна практика. Як варіант, ви можете подумати про придбання напівавтоматичної рушниці.
Повільне перезарядки і низька потужність боєприпасу: рушниці зазвичай вимагають підзарядки патронів вручну, по черзі. Це означає, що ви уразливі протягом декількох секунд під час перезарядки. Справжні майстри рушниць можуть перезаряджати моделі, що мають трубчастий подствольний магазин, з дивовижною швидкістю - навіть заряджаючи два-чотири патрони одночасно - але цей навик вимагає багато годин практики і постійного підкріплення. Більш того, великий розмір патронів для рушниць 12 калібру обмежує кількість набоиив в магазині - зазвичай максимум до семи. З усього сказаного, ці недоліки, хоч і є реальними, часто завищені. Самій потужності одного патрона рушниці 12 калібру майже завжди достатньо, щоб скинути нападника з ніг, тоді як пістолети і гвинтівки часто вимагають кількох пострілів в ціль. За умови, що ви добре націляєтесь (прискорює) свої постріли, дуже малоймовірно, що вам потрібно буде заряджати рушницю під час ситуації оборони в будинку.

Інші причини вибору в 12-те калібрі
Підвищення рівня володіння рушницею також інші, менш очевидні переваги.

Більшість рушниць вимагають більшої спритності, ніж з пістолетами та рушницями. Оволодіння здатності швидко її заряджати, стріляти з неї, точно прицілюватися навскидку і розряджати її зробить вас набагато швидше, а одже і може врятувати вам життя. Ці типи швидкості і координації очей і рук добре переносяться і на інше вогнепальну зброю і можуть бути корисні в безлічі інших ситуацій.
Відмінна помпову рушницю (наприклад: Турецького виробництва) коштує набагато менше, ніж будь-яка інша зброя - іноді на третину дешевше брендовий з світовим ім'ям, і набагато дешевше нарізну напівавтоматичне у дорослому калібрі. Боєприпаси також, як правило, дешевше, особливо для практичної стрільби. Патрони коштують порівняно дешевше з багатьма калібрами до пістолетів і гвинтівок, але на практиці ви, як правило, ще і пускаю менше патронів з рушниці, ніж з пістолета або гвинтівки, при цьому також зменшуючи загальну вартість.

НЕ напівавтоматичні рушниці механічно прості і мають мало рухомих частин, що робить їх більш легкими для чищення і менш схильними до несправностей. Не забудьте також прочитати основи чищення і обслуговування зброї.

Рушниця - ідеальна зброя для захисту будинку
Вірніше, вони можуть мати достатню практику в цьому питанні. Звичайно, дійсно ідеальною зброєю для домашньої оборони є та, з якою ви зможете швидко, точно і впевнено стріляти, незалежно від того, це рушниця, пістолет або гвинтівка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner