Продавець Tactical Gear Ukraine розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
314 відгуків
ул.Стрыйская 104, Дрогобич, Україна
+380 (95) 901-00-02
Tactical Gear Ukraine

Міні керівництво по основі бронежилетів і бронезахисту

Міні керівництво по основі бронежилетів і бронезахисту

Сучасний бронежилет буває самих різних форм. Сучасні захисні жилети можна адаптувати відповідно до вимог практично будь-якого профілю вашої місії. Бронежилет може забезпечити захист від балістичної, холодної чи навіть шиповану зброї. Ця стаття освітить основи розуміння сучасних бронежилетів.

Пластинчасті носії, плитоносы, плитникы, плитоноскы і плейт керриары
Сам носій тримає броні пластину або м'яку броню (або в комбінації), а потім фіксує їх до тіла. Існує незліченна кількість різних варіантів носіїв броні. Саме вони роблять захисний жилет пристосованим.

Пластинчастий носій може бути призначений для утримання передньої, задньої і бічних пластин, а також м'яких балістичних вставок. Вони також можуть бути розроблені для того, щоб мати додаткові кріплення, включаючи захисну м'яку броню для шиї, плечей і паху.

Розмір і спосіб носіння бронежилета
Правильне носіння системи захисту є обов'язковим. Багато людей, які щодня мають броню, навіть не підозрюють, що носять її неправильно, тим самим залишаючи себе вразливим. Верх передньої пластини повинен знаходитися на одній лінії з верхівкою грудини. Коли пластину розташований таким чином, вона забезпечить найбільшу покриття ваших життєво важливих елементів.

Верх задньої пластини повинен бути виставлений приблизно на рівні половини лопаток. Це забезпечує найбільшу покриття спереду і ззаду і гарантує, що захищає все, що захищає і передня пластина.Міні посібник з основи бронежилетів і бронезахисту - 3

Спочатку бічні пластини можуть здатися вам непотрібними. Однак вони дуже цінні. Вони повинні бути як можна вище у вашому плитоноси, не обмежуючи при цьому ваших рухів. Більшість сучасних носіїв мають регульовані бічні кишені. Підніміть висоту бічних підсумків для плит, щоб пластини могли захистити ваші легені.

Що стосується розмірів, то ви захочете придбати носій відповідно до вашого розміру пластини. Якщо ви використовуєте середні пластини (М), вибирайте плитонос в тому ж розмірі Медіум. Ви не хочете, щоб при використанні ваші плити стрибали або ковзали всередині плитоносу.

Якщо ви стурбовані тим, що плитоноска занадто вільно або надто щільно прилягає до вашого тіла, ви завжди можете придбати пояс кумбербенд іншого розміру, звичайно якщо ваш плитонос передбачає це (переважна більшість брендових сучасних бронежилетів це передбачають). Пояс кумербенд забезпечить, щоб сам жилет залишався щільно прилеглих до вашого тіла.

Типи та стилі плитоносив (бронежилетів)
В даний час на ринку є безліч типів бронежилетів. Ринок настільки заповнений тактичним спорядженням, що може бути важко визначити тип системи плитоносу, яка відповідає вашим потребам в місії.

прихований тип
Ці носії роблять мінімально об'ємними і легкими, але з урахуванням, щоб виконати роботу: вони тримають броню максимум біля тіла. Однак це не означає, що вони низької якості.

Їх часто використовують в різних ситуаціях. Коли вони призначені для прихованого носіння, вони будуються з низьким профілем і розміщуються під одягом користувача.

Це ідеально підходить для професіоналів, таких як охоронці або агенти під прикриттям, які хочуть злитися з навколишнім середовищем. Громіздкий жилет під одягом або зверху одягу був би надзвичайно помітним. Хоча вони часто мають низький профіль (низьку помітність), броня всередині може забезпечити повноцінний балістичну захист. Іноді VIP-персон, які пересуваються в умовах підвищеної готовності, можна побачити в прихованій броні над одягом. Поліцейські також часто носять приховану броню, як правило, під формою.

Ще однією перевагою прихованоиброни є те, що користувач може надіти поверх неї розвантажувальне спорядження. Користувач може приховати броню або носити її над одягом і мати подібний комплект до бронежилета з MOLLE системою. Якщо користувач вирішить, що йому взагалі не потрібна броня в даний проміжок часу вони можуть зняти її, і все одно мати доступ до всього іншого спорядження на собі, як магазини в підсумках, аптечка та інше.

Плитонос з MOLLE системою
Система MOLLE - сучасна система фіксації спорядження. Вона була розроблена для спрощення процесу кріплення аксесуарів до вашої системи бронезахисту, забезпечуючи при цьому відмінну фіксацію і легкість використання. Це схоже на стару систему A. L. I. C. E., але без всіх металевих затискачів. Плитник покриттів стропами, а підсумок має щонайменше одну вертикальну стропу на задній частині, а також кілька горизонтальних строп, пришитих також на звороті. У стропі, як правило, всередині є шматок пластику для жорсткості. Встановлюючи аксесуар, стропу потрібно сплести з стропи на жилеті і стропи на аксесуарі. Результатом має бути те, що аксесуар не видкрипиться від носія, навіть якщо застібка НЕ зафиксована.

Сьогодні бронежилети MOLLE складають великий відсоток на ринку. Деякі з цих жилетів з MOLLE інтерфейсом можуть бути настільки тонкими, що їх можна сховати під одягом. Інші призначені для екстремальних навантажень, а також полегшеними і забезпечують чудову мобільність.

Система швидкого скидання бронежилета
Загальною особливістю, яку шукають серед плитникив, є швидке вивільнення з нього. Ці носії часто призначені для використання в тісних місцях і навколо них, таких як водний транспорт і наземні транспортні засоби. У випадку, якщо користувач потрапляє в пастку в результаті аварії або бою, або у воду, жилет може бути швидко і легко скинутий, щоб врятуватися з пастки.

Деякі плитникы, як правило, набагато більш спеціалізовані, ніж звичайні споживчі бронежилети. Вони призначені для військових операцій у зоні бойових дій. Ці плитникы, як правило, громіздкі і дозволяють кріпити периферію. Найчастіше ви бачите ці бронежилети з плечовим захистом, горла і паху.

Ці носії громіздкі і дуже важкі. Вони перевершують те, що роблять. Вражаюча кількість солдатів отримали випадків загибелі від артеріальних ран. Плечовий захист, захист горла і паху призначені для захисту цих артерій в деяких найбільш вразливих місцях.

За периферійними захистом ці бронежилети, як правило, функціонують подібно іншим плитоносам. Деякі моделі, такі як IOTV, мають швидкознімні системи і пропонують вдосконалену внутрішню підтримку, амортизацію і повітропроникність. Вони також, як правило, пропонують безліч громіздких систем, щоб користувач міг налаштувати своє спорядження так, щоб користувачеві в ньому було комфортно і функціонально.

Старі чи новий?
Багато роздрібні торговці пропонують старі жилети для середнього споживача сильно зниженою ціною. Ця ціна робить ці бронежилети надзвичайно привабливими для бюджетних покупців. Більшість з цих торговців б / у переконують, що ці жилети нічим не поступаються новим, особливо якщо порівнювати оригінал для армії США, в порівнянні з яким-то хтаком або Китай. Тим не менш, б / у спорядження навіть у кращій формі може бути ненадійним.

Якщо покупець очікує передати своє життя в руки бронежилета, настійно рекомендується придбати новий якісний БРЕНДОВИЙ плитонос. Часто гарантії виробника не переносяться на бувше у використанні. У будь-якому випадку, незалежно від того, купує новий користувач жилет або б / в, настійно рекомендується проводити регулярні перевірки свого спорядження, щоб переконатися, що зшивання непошкоджені та відсутні нові розриви або отвори, які можуть поставити під загрозу надійність плитоносу.

Броні і балістичну захист
По-перше, у нас є бронеплиты або м'які панель. М'яка броня, як правило, призначена для менших або більше спеціалізованих загроз. Пластини призначені для більш потужних боєприпасів і більш просунутих загроз. Це те, що насправді зупиняє загрозу, і їх зазвичай можна швидко вилучити з бронежилета і переставити в інший (наприклад, якщо ви використовуєте прихований і зовнішній плитонос).

тверда броня
Тверда броня здатна забезпечити захист від усіх, крім самих балістичних загроз, які поширені на сьогоднішній день. Крім загроз, розроблених спеціально для ураження бронезахисту, дуже мало брендових бронеплит, які не призначені для достатнього захисту. Враховуючи це, обов'язково потрібно, щоб користувач перед покупкою обов'язково переглянув порівняльні таблиці з рівнів відповідного бронезахисту для розумів, що пластини можуть, а що не можуть.

Рейтинг бронезахисту бронеплит (США)
Бронеплиты оцінюються Національним інститутом юстиції (NIJ), як правило, III або IV рівня. Важливо відзначити, що NIJ не підтримує маркування виробників як "полегшені" або "+". Вони купуються на ваш страх та ризик.

Бронеплиты як правило оцінюються на рівні III і IV. Рівень III зупиняє всі загрози патронами до 7,62 з кулями FMJ. У разі боєприпасів .223 або 5.56, якщо куля має свинцевий сердечник, буде достатньо пластини III рівня

Якщо користувач очікує ймовірні загрози поразкою боєприпасами зі сталевим сердечником або щось з бронебійними кулями, настійно рекомендується придбати броню IV рівня. Для бронебійних куль потрібні керамічні або металічні зовнішні або внутрішні сегменти, щоб зупинити такі кулі. Більшість маркувань IV рівня у затвердженому NIJ реєстрі містять ці особливості.

матеріали бронеплит
Бронепластини можуть бути виготовлені з ряду різних матеріалів. Поки вони знаходяться в затвердженому реєстрі, вони гарантовано зупиняють оцінені загрози. Переваги матеріалів, з яких вони виготовлені, визначаються ціною за бронеплиту і вагою її вагою.

Керамічні та сталеві пластини відносно схожі за вагою кожної плити, і їх можна знайти в рейтингах IV рівня. Перевага сталевих пластин полягає в тому, що вони, як правило, набагато тонше, ніж керамічні, а вартість, як правило, набагато менше. Сталеве покриття може дати Рикошет фрагментом, виникає уламками при попаданні в плиту. Фрагментація може в кінцевому підсумку також і задати поразки вам.

Сталеві пластини також рекомендується використовувати з травматичними пакетами, які можуть допомогти поглинути енергію кулі, потрапляє в броню, а також захистити від вм'ятин в плиті, які можуть виникнути.

Керамічні пластини мають багато тих же властивостей, що і сталеві пластини, але не дають рикошету або вм'ятин. Керамічні пластини забезпечують чудовий захист від кількох влучень, але мінус полягає в тому, що вони не витримують багаторазових точних ударів в одному і тому ж місці і, як правило, дорожче. Якщо ви не шукаєте можливості витримувати кілька влучень, ви можете знайти багато інших цікавих цінових пропозицій на ринку.Міні посібник з основи бронежилетів і бронезахисту - 15

Кевларові плити є відмінними і перевірені часом на балістичних загроз. Недолік полягає в тому, що сам Кевлар не може бути достатнім проти IV рівня загрози. Кевлар просто не може протистояти бронебійним боєприпасів без вставок або спеціального покриття. Кевлар часто використовується разом з плитами (ICW).

М'яка броня
М'яка броня працює майже як тверда броня, за винятком того, що вона поставляється в гнучких панелях і захищає від менших загроз, таких як боєприпаси пістолетного калібру. М'яку броню можна оцінити для захисту від гвинтівкових боєприпасів калібрів, оскільки високий захист серед м'якою броні є IIIA. Гнучка броня просто недостатньо жорстка, щоб витримати вплив сильних боєприпасів. При цьому, якщо профіль місії не передбачає боєприпасів гвинтівкового калібру як безпосередню загрозу, або якщо користувач не вимагає додаткової гнучкості і мобільності і більш легкої, гнучкої м'якою броні, немає потреби в твердих пластинах.

Рейтинг бронезахисту м'якою броні (США)
М'яка броня є в одному з трьох рівнів. IIA - найнижчий рейтинг, за ним слідуює II, а потім IIIA. Броня IIA розрахована на зупинку куль калібру 9 мм калібру .40, і в дійсності її досить важко знайти. Броня II рівня зупиняє 9-міліметрові і .357 кулі потужної дії.

Броня II рівня робіть більшість броні IIA застарілою. Броня II рівня коштує не набагато дорожче IIA і не набагато важче. Якщо є вибір, додатковий захист броні II рівня того варто. Броня IIA рівня зупиняє боєприпаси калібру пістолета до .357 Sig і .44 Magnum. IIIA також іноді можна знайти в бронеплита.

матеріали
М'яка броня відомих перевірених брендів, як правило, виготовляється з таких матеріалів, як кевларовая тканина, Goldflex і Twaron. Goldflex - це неткане ламінована версія кевларовой тканини, а тварон схожий на кевлар, але є "пара-арамидовые", а не "арамидовые" кевлар.

Жилети
Жилети від холодної зброї
Такі жилети захищають від атак ножів, мечів і чого з гострим краєм. Вони мають як тверду, так і м'яку броню і є вузькоспеціалізованим спорядженням. Балістична броня може не захищати від рухомого атаки через механізм пошкодження. Перевірте рейтинг броні у виробника, щоб визначити, чи є пластини, які ви вже маєте, рейтингом захисту від колючо-рубає пошкоджень.

Жилети від шипованої зброї
Такі жилети навіть більш спеціалізовані, ніж жилети з захистом від леза. Жодна з броні не призначена для того, щоб зупиняти загрозу шиповані поразки, якщо виробник прямо не вказав це. Майже всі такі жилети виготовляються в м'якій броні завдяки спеціалізованому ткацтва, необхідному для успішного зупинки такої загрози.

Технічне обслуговування
Обов'язково виконайте планові огляди і технічне обслуговування своєї броні і її носія, щоб запобігти несправностей в польових умовах, коли ваша броня вам найбільше потрібна. Переконайтеся, що плити перевірені на наявність пошкоджень або закінчення терміну придатності. Якщо на пластинах є видимі пошкодження або вони застаріли, їх необхідно якомога швидше замінити.

У світі, в якому ми живемо сьогодні, броню так само важливо зберігати і мати в особистій наявності, як і вогнепальна зброя. Ті, хто першим реагує на загрозу усіх видів повинні мати бронезащиту і повинен розуміти не тільки те, як використовувати броню, яку вони мають, але і чому кожен тип броні є ефективним на своєму рівні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner